Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postavy

 Vito scalleta:

Vito je hlavní hrdina hry, jeho původ je ze Sicílie odkud se odstěhoval s rodinou do Ameriky. Vito vyrůstal v těžkých podmínkách, postupně se z něho stává hledaná osoba živý se loupežemi, zabíjením atd...Jednoho dne se chystal s kámarádem Jouem vyloupit klenotnictví, ale nedopadlo to dobře Vita chytli a musel nastoupit do války. Po příjezdu domů ho Joe čeká na nádraží a začíná ho seznamovat  s událostmi co se děliběhem války.

 

 

Joe Barbaro:

Mafia II - Digital Deluxe Artbook-036.pngJoe je pravá ruka Vita. je hodně podobný Paulimu z prvního dílu z mafie. Je to výbušný chlapík prvně jedná a potom přemýšlí, má rád ženskou společnost, rád se dobře nají a napije. Joeovi nedělá zabíjení  žádný problém a proto se sním dostanete do pořádného gangsterského života. 

 

 

 Henry Tomasino:

Mafia II - Digital Deluxe Artbook-052.pngJe sicilského původu. Jeho mafiánský otec ho v roce 1931 poslal do Ameriky aby ho ochránil před Musollinim. je to právoplatný člen rodiny Clemnteho pro kterou pracuje. K sobě si vezme právě Joe a Vita kterým dává práci.

 

 

 Matrin Santorelli:

Mafia II - Digital Deluxe Artbook-054.png Martin je mladý, upovídaný a otravný kluk. Od malička se chce stát mafiánem a proto je jako Joeuvův bratr. Marti pro Joa dělá různé dobré práce, vybírá peníze a předává balíčky, Marty přemlouvá Joa aby ho vzal na nějakou větší akci, ale Jou ho má pořád za malého kluka.

 

 Carlo Falcone:

Mafia II - Digital Deluxe Artbook-031.pngCarlo sicilský boss z jedné rodiny Empire Bay. Vlastní Maltese restauraci, je to člověk velmi krutý  a vychytralí bez jakých koliv výčitek svědomí.

 

 

 Eddie Scarpa:

Mafia II - Digital Deluxe Artbook-033.pngEddie je zástupce Carla Falconeho, tím pádem je to velmi obávaný a nebezpečný muž ve městě. Z restaurace Maltesse řídí  většinu vyděračských byznysů. Má rád alkohol a ženy.  

 

 

 Frank Vinci :

Mafia II - Digital Deluxe Artbook-104.pngFrank vlastní jednu rodinu ve městě tímto se stává mocný a bohatý, má odpor k drogám a snaží se pracovat diskrétně.

 

 

 

Leo Galante:

Mafia II - Digital Deluxe Artbook-103.pngTento postarší chlápek je consigliere dona Vinciho. Má rád box protože ho v mládí sám provozoval. Jednou mu ve hře zachráníte život a on na to však nemůže zapomenout. 

 

 

 

 

Federico “Derek” Pappalardo:

140px-mafia_ii_-_digital_deluxe_artbook-113.png

Frederico, pro kamarády Derek, je šéf odborářů a zároveň underboss rodiny Vinci. Derek je vulgární, násilnický a chamtivý, což je o něm dobře známo. Vito pro něho splní nějaký ten úkol ze začátku hry.

 

 

Alberto Clemente

140px-mafia_ii_-_digital_deluxe_artbook-115.png

Clemente je boss stejnojmenné rodiny. Jeho gang je docela silný, ale bohužel je brán jako druhořadý mezi gangy. Velice se bojí o svůj život a proto je dobře hlídaný.

 

 

Luca Gurino:

140px-mafia_ii_-_digital_deluxe_artbook-055.png

Zástupce bossa Clementeho patří mezi chladnokrevné a omezující vyčůránky. Luca je chamtivý že by si nechal pro peníze koleno vrtat. 

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 169659
Měsíc: 1584
Den: 42